/ / Ako extrahovať bezkonkurenčné kľúčové slová, myslenie sfinga - ruby-on-rail-3, fulltextové vyhľadávanie, sfinga, myslenie-sfinga

Ako extrahovať bezkonkurenčné kľúčové slová, myslenie sfinga - ruby-on-rails-3, fulltextové vyhľadávanie, sfinga, myslenie-sfinga

Im pomocou myslenia sfinga v mojich koľajniciach 3 app.

Použil som indexovanie sfingy na 2 tabuľky v aplikácii môjho katalógu produktov. menovite

"titles" and "features"

Pre každý vyhľadávací kľúč najskôr skontrolujem tabuľku názvov a ak sa nenašli žiadne výsledky, Budem mať tabuľku funkcií. Ak sa nájde titulový zápas, zastavím sa a neviem tabuľky funkcií.

Príklad: vyhľadávacie kľúčové slovo je "publikovanie knihy o hlave a prachu hachette",

Tu, "teplo a prach" má presnú zhodu v názvoch, takže sa nemusím dostať do tabuľky funkcií.

Otázka:

Ako nájsť unmatched_keys pre vyhľadávanie v sfingy ..?

Chcem zistiť bezkonkurenčné slová v kľúči vyhľadávania, t. "vydavateľská kniha hachette" v "publikovanie knihy o hlave a prachu hachette"..

Ak to dostanem, skontrolujem, či @unmatched_title_keys je nulový? .. ak nie .. budem mať tabuľky funkcií a vykonajte vyhľadávanie funkcií pre znaky @unmatched_title_keys.

Prosím, rada, ak je tento prístup pre vyhľadávanie 2 tabuľky dobrý, alebo by som mal zmeniť hľadanie prístup a povedzte mi, ako načítať unmatched_keys zo vyhľadávacieho dotazu sfínat

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

Ak niekto zasekne s týmto,

Skontrolujte prosím tento odkaz,

http://groups.google.com/group/thinking-sphinx/browse_thread/thread/6f19c11db474d6b1