/ / Pridať novú databázu do SSMS - ssms-2016

Pridať novú databázu do SSMS - ssms-2016

Snažím sa pridať databázu Progress Open Edge doACCESS 2016, ktorý je už pripojený k serveru SQL Server Express. Hovoril som s ľuďmi v programe Progress a poslali mi dokument o tom, ako to spraviť cez SSMS. Mám nainštalovaný ovládač ODBC Progress a testovacie pripojenie funguje. Postupoval som podľa pokynov programu Progress a môžem vidieť položku pre Open Edge DB v tabuľke tabuliek v SSMS, ale keď sa pokúšam otvoriť tabuľku tabuľky, mám nasledujúcu chybu:

Počas vykonávania príkazu alebo dávky Transact-SQL sa vyskytla výnimka. Pomenované potrubia Providor: Nepodarilo sa otvoriť pripojenie k serveru SQL Server [53] (chyba Microsoft SQL Server: 53)

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

Nemám žiadne vedomosti o programe Progress Open Edgedatabáz. Všimol som si však, že stav "do Access 2016", ale zvyšok vášho príspevku sa zdá byť primárne znepokojený pripojením POE k tabuľkám SQL Server.

Takže sa zaujímam, či je nejaký zmätokVaša terminológia. Moja interpretácia je, že Access 2016 je predná časť SQL Serveru, ktorá je bežná a že sa pokúšate vykonať podobnú konfiguráciu s pripojením POE na SQL Server. Ale neexistuje žiadne prepojenie medzi POE a prístupom (čo by nemalo byť ...).