/ / Visual Studio: Testovanie WebAPI pomocou externých fyzických zariadení (Not localhost) - visual-studio-2015, localhost

Visual Studio: Testovanie WebAPI pomocou externých fyzických zariadení (Not localhost) - visual-studio-2015, localhost

Môj WebAPI funguje pri hosťovaní na localhost, pokiaľ je webový klient tiež na tom istom počítači. Mojim problémom je, že teraz potrebujem otestovať + ladenie WebAPI pomocou zariadení vzdialeného klienta.

Ako môžem nastaviť Visual Studio 2015 Options.Web.ProjectUrl (alebo iný súbor hostiteľov nastavenia) na odhalenie WebAPI pomocou IPv4 adresy počítača VS2015, ktorý je hostiteľom WebAPI?

Mám niekoľko rôznych zabudovaných zariadení, ktoré musím otestovať pomocou WebAPI - na tej istej podsieti.

Chcel by som klient Web API získať prístup k počítaču VS2015 (WebAPI) pomocou webovej adresy formulára: url: 192.168.10.XXwebAPI namiesto adresy url: 127.0.0.1WebAPI

Vďaka Adv.

odpovede:

0 pre odpoveď č. 1

Našiel som program Doplnok Visual Studio od Keyoti, ktorý robí presne to, čo potrebujem, a tiež vám umožňuje prístup na web API / Web APPL cez internet

https://keyoti.com/products/conveyor/index.html

Ale radosť z komentárov, ak niekto nájde čistejší spôsob, ako to dosiahnuť vo VS2015