/ / Ako môžem spracovať upozornenia na toast na Windows Phone 7, keď aplikácia nie je spustená? - windows-phone-7, c # -4.0, push-notification, mpns

Ako môžem spracovať upozornenia na toast v systéme Windows Phone 7, keď aplikácia nie je spustená? - windows-phone-7, c # -4.0, push-notification, mpns

My Toast Message je

 string ToastPushXML = "<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>" +
"<wp:Notification xmlns:wp="WPNotification">" + "<wp:Toast>" + "<wp:Text1>{0}</wp:Text1>" +
"<wp:Text2>{1}</wp:Text2>" + "<wp:Param>{2}</wp:Param>" + "</wp:Toast>" + "</wp:Notification>";

Kým moja aplikácia je spustená môžem prijímať svoje vlastné parametre (wp: myCustomParam1 a ďalšie) na ShellToastNotificationReceived (objekt odosielateľa, NotificationEventArgs e) udalosti obslužné rutiny ako kľúče v e.Collection

Ale keď moja aplikácia nie je spustená a oznámenie prichádza, užívateľ klepne na pop-up oznámenia a aplikácie začala, ShellToastNotificationReceived doesn "t hovory a oznámenia je stratená.

Ako teda môžem v tomto prípade získať vlastné parametre?

odpovede:

1 pre odpoveď č. 1

Aj keď tento parameter nie je k dispozíciiscenár, som presvedčený, že zamýšľané správanie v tejto oblasti bolo, že prípitok bude riadiť užívateľa začať aplikáciu. Akonáhle je aplikácia (re) začala, požiadala server, aby získal najnovšie informácie, ktoré potrebuje. Od posledného spustenia aplikácie mohlo dôjsť k akémukoľvek množstvu toastov, alebo aplikácia môže používať mechanizmus „spoločenských hodín“, aby neposielala toasty uprostred noci (alebo ekvivalent), takže ľubovoľný počet oznámení nemusí mať tiež odoslané.

Na param Parameter v užitočnom zaťažení je určený na použitieiba vtedy, keď je oznámenie prijaté, keď je aplikácia spustená. V tomto scenári je parameter na uloženie ďalšej spiatočnej cesty späť na server pre viac informácií.

Text je tu pre používateľa. param je tu pre aplikáciu. Očakáva sa, že nanajvýš jeden bude relevantný / použitý v jednom oznámení. Text je tu pre užívateľa, keď nepoužíva aplikáciu a povie im niečo, čo by mohlo chcieť otvoriť aplikáciu.