/ / WINCE Инсталационни предпоставки - визуално студио-2005, windows-ce

WINCE Изисквания за инсталиране - visual-studio-2005, windows-ce

Аз работя за трепване за устройство, което имаСтандартен комплект за разработка. Сега целта ми е да се разработят приложения за това. Моля, помогнете ми аз съм залепване в инсталацията за повече от два месеца.

Благодаря, Пуджа.

Отговори:

2 за отговор № 1

Първо, Windows CE е операционна система. Това не е нещо, което наистина "инсталирате" и въз основа на вашите коментари, аз вярвам, че всъщност говорите за "платформа Builder", който е инструмент за развитие за създаване на Windows CE OS изображения.

Това каза, ако всичко, което искате да направите, е да създадете приложение тогава не е нужно или искате да инсталирате платформаСтроител. Просто инсталирате Visual Studio. Аз препоръчвам Visual Studio 2008 (Pro или по-добра за разработката на устройства), но можете също да използвате Visual Studio 2005 (стандартно или по-добро за разработване на устройства).

Ако сте инсталирали Studio и сте избрали "Smart"Device Programmability "в настройката, ще имате Smart Device Application като един от видовете проекти, предлагани при създаването на нов проект. Изберете това и преминете през Wizard.

Ако използвате C / C ++, вие също трябва да го направитеинсталирайте SDK. Това е много необичайно да се използва стария "Standard SDK", тъй като всъщност не отговарят на реални устройства, поради което Microsoft също отказа подкрепа за него. Обикновено OEM устройството ще предостави SDK за образа на OS, който всъщност е бил изграден. Инсталирайте SDK и когато преминете през съветника "нов проект за интелигентни устройства", ще го видите като налична целева платформа.