/ / WINCE Wymagania wstępne instalacji - visual-studio-2005, windows-ce

WINCE Wymagania wstępne instalacji - visual-studio-2005, windows-ce

Pracuję nad tym, że mam urządzenieStandardowy zestaw programistyczny. Teraz moim celem jest opracowanie aplikacji do tego. Więc proszę podać mi warunki wstępne instalacji i szczegóły na ten temat. Pomóżcie mi, że trzymam się instalacji przez ponad dwa miesiące.

Dzięki, Pooja.

Odpowiedzi:

2 dla odpowiedzi № 1

Po pierwsze Windows CE to system operacyjny. To nie jest coś, co naprawdę "instalujesz" i na podstawie twoich komentarzy Myślę, że faktycznie mówisz o "Platform Builder", który jest narzędziem programistycznym do tworzenia obrazów Windows CE OS.

To powiedziawszy, jeśli wszystko, co chcesz zrobić, to stworzyć podanie wtedy nie potrzebujesz lub chcesz zainstalować PlatformęBudowniczy. Po prostu zainstalujesz Visual Studio. Polecam Visual Studio 2008 (Pro lub lepiej do projektowania urządzeń), ale możesz także użyć Visual Studio 2005 (Standard lub lepiej do tworzenia urządzeń).

Jeśli masz zainstalowane Studio i wybrane "InteligentneProgramowalność urządzenia "w konfiguracji będziesz miał aplikację Smart Device Application jako jeden z typów projektów oferowanych podczas tworzenia nowego projektu. Wybierz to i przejdź przez kreatora.

Jeśli używasz C / C ++, musisz równieżzainstaluj pakiet SDK. Używanie starego "standardowego zestawu SDK" jest bardzo nietypowe, ponieważ w rzeczywistości nie spełnia żadnych rzeczywistych urządzeń, dlatego też Microsoft również z niego zrezygnował. Zazwyczaj urządzenie OEM dostarcza zestaw SDK dla obrazu systemu operacyjnego, który został faktycznie zbudowany. Zainstaluj SDK i kiedy przejdziesz przez kreator "nowego projektu inteligentnego urządzenia", zobaczysz go jako dostępną platformę docelową.