/ / Jak zmienić zawartość zwykłego pola tekstowego utworzonego za pomocą narzędzia Tekst w programie Adobe Flash CS5? - Actionscript-3, tekst

Jak zmienić zawartość zwykłego pola tekstowego utworzonego za pomocą narzędzia Tekst w programie Adobe Flash CS5? - actionscript-3, tekst

Zrobiłem klip filmowy, który eksportuję do ActionScript 3.

W tym klipie filmowym narysowałem pole tekstowe (obszar? Dobrze tekst) za pomocą zwykłego „narzędzia tekstowego”.

Po zaznaczeniu tekstu i po nim mamwpisano „0”, aby wyświetlić, edytuję jego właściwości. Jest to nazwa instancji, zdefiniowana na samej górze listy, którą napisałem „score”. Mechanizmem tekstowym jest tekst TLF, a typ tekstu „tylko do odczytu”.

Po utworzeniu instancji klipu filmowegoza pomocą AS3 nie mogę uzyskać wartości instancji tekstowej o nazwie „score” - gdy wywołuję coś takiego jak trace (getChildByName („score”)) w konstruktorze, po prostu otrzymuję zero.

Chcę mieć możliwość uzyskania wartości tekstu „score”, a także chciałbym zmienić jego wartość.

Jak uzyskać wartość z ActionScript? Nie chcę tworzyć tekstu progamatycznie i pozycjonować go, i wątpię, że muszę.

Powiedz mi, jak uzyskać dostęp do instancji „score”.

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1

Odpowiedź brzmiała, że ​​nie jest dostępny od konstruktora, ponieważ sam obiekt nie został jeszcze zaimplementowany.

Zrobiłem funkcję, która jest wywoływana po powrocie konstruktora, a następnie można znaleźć „wynik”.