/ Właściwość / direction w Flex 3.6 nie działa - ActionScript-3, Flex, Actionscript, Flex3, Arabski

Właściwość direction w Flex 3.6 nie działa - actionscript-3, flex, actionscript, flex3, arabic

Zgodnie z dokumentacją:

http://help.adobe.com/en_US/FlashPlatform/reference/actionscript/3/mx/controls/Label.html

kierunek właściwości jest dostępny z Flex 3, ale musisz użyć go ze stylów zamiast bezpośredniego użycia z pola tekstowego, jak to jest w Flex 4.5

więc ustawiłem:

<mx:Style>
.myFontStyle {
direction: "rtl";
}
</mx:Style>

i:

<mx:Label id="rtlLabel" styleName="myFontStyle"/>

działa, gdy używam Flex 4.6, ale nie dla 3.6 żadnych sugestii, dlaczego lub co robię źle? A może znasz inny sposób radzenia sobie z językiem arabskim i hebrajskim? może być w czystym języku ActionScript

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1

Uwaga: dokumentacja dotycząca kierunek styl mówi:

Uwaga: Ten styl ma zastosowanie tylko wtedy, gdy składnik MX określa UIFTETextField jako swój textFieldClass.

Aby to zadziałało, musisz również ustawić textFieldClass styl:

<mx:Style>
.myFontStyle {
direction: "rtl";
textFieldClass: ClassReference("mx.core.UIFTETextField");
}
</mx:Style>

Właśnie próbowałem tego jako testu, ale podczas korzystania z zestawu SDK Flex 3 ta klasa nie jest uwzględniona (przynajmniej w moim środowisku) i pojawia się błąd kompilacji informujący, że nie można znaleźć UIFTETextField. Nie używam zestawu Flex 3 SDK tak często, więc tomoże być tak, że mam tylko starszą wersję (korzystam z tego zestawu SDK: Flex 3.6A z programem Flash Builder 4.6). Mam jednak wrażenie, że ta funkcja RTL istnieje tylko przy użyciu zestawu SDK Flex 4 ... więc możesz użyć <mx:Label /> z tekstem RTL tylko podczas kompilacji z pakietem Flex 4 SDK - choć nie jestem pewien, jaki by to był sens.

Sprawdziłem kod w swoim <mx:Label /> klasy i nie mogę znaleźć żadnych odniesień do direction styl lub textFieldClass styl zdefiniowany w dokumentacji przez tę klasę. Mam nadzieję, że to oznacza, że ​​mój pakiet 3.6A SDK jest już nieaktualny.

Jeśli jednak spojrzysz na kod dla UIComponent w pakiecie SDK Flex 4 mówi się o użyciu dwóch stylów wymienionych powyżej. Ale UIComponent klasa w moim Flex 3 SDK w ogóle nie wspomina o tych stylach. Być może twój zestaw SDK Flex 3 jest lepszy niż mój, a może ktoś inny może wyjaśnić tę część.