/ / paper-datatable nie wykrywa źródła danych / obiektu danych zdefiniowanego lokalnie w elemencie polimerowym - polymer-1.0, datatables-1.10, paper-elements

papier-datatable nie wykrywa źródła danych / obiektu danych zdefiniowanego lokalnie w elemencie polimerowym - polimer-1.0, datatables-1.10, paper-elements

Próbuję użyć papierowej karty danych w jednym z moich elementów polimerowych. W źródle danych podałem zmienną, która jest tablicą obiektu.

<paper-datatable-card id="datatableCard" header="Checklist" page-size="10" data-source="{{users}}" id-property="id" selected-ids="{{selectedIds}}">
<paper-datatable id="datatable" selectable multi-selection selected-items="{{selectedItems}}">
<div no-results>
Loading or no more items...
</div>
<paper-datatable-column header="ID" property="id" type="String" default="1" tooltip="Some title" sortable align="center" sorted></paper-datatable-column>
<paper-datatable-column header="Task Name" property="name" type="String" defualt="abc" tooltip="PM task" sortable></paper-datatable-column>
</paper-datatable>

</paper-datatable-card>

Poniżej znajduje się skrypt mojego polimerowego elementu:

< script >


Polymer({
is: "opt-main",

properties: {

},

ready: function() {
this.users = [
{id: 0, name: "Lily"},
{id: 1, name: "Emila"}
];
}

}); //end-polymer
})(); //end-function  </script >

Nie widzę żadnych danych w mojej tabeli. Czy coś jest nie tak z określeniem źródła danych? Jestem nowy w polimerze, więc nie jestem pewien, czy to jest właściwy sposób, aby to osiągnąć.

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1

Myślę, że mam odpowiedź. Dodałem źródło danych w <paper-datatable-card> ale moje kolumny znajdują się w <papier-datatable>. Dodawanie data={{users}} w <paper-datatable> rozwiąże to.