/ / MemcachedError: error 31 A TIMEOUT OCCURRED '- python-2.7, amazon-web-services, memcached, django-1.5, pylibmc

MemcachedError: error 31 WYSTĘPUJ TIMEOUT "- python-2.7, amazon-web-services, memcached, django-1.5, pylibmc

Mam uruchomioną instancję serwera na żywo AWS,Zabrałem AMI bieżącej działającej instancji i dzięki temu stworzyłem inną instancję i skonfigurowałem wszystkie ustawienia, a serwer WWW jest nginx ale po wprowadzeniu adresu IP otrzymuję błąd memcached.

  Unable to reach Sentry log server: <urlopen error [Errno -2] Name or service not known> (url: http://sentry.openlabs.co.in/api/32/store/)
Failed to submit message: u"MemcachedError: error 31 from memcached_get(:1:views.decorators.cache.cache_): A TIMEOUT OCCURRED"

To jest moje ustawienia.py

 CACHES = {
"default": {
"BACKEND": "django.core.cache.backends.memcached.PyLibMCCache",
"LOCATION": "pursuite.vbzolj.cfg.apse1.cache.amazonaws.com:11211",
}
}

W serwerze na żywo działa poprawnie. Nie wiem, dlaczego nie działa w inscenizacji.

Z góry dziękuję

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1

Myślę, że twój serwer nie może wysyłać żądań do twojej instancji Memcached.

Sprawdź, czy twoje instancje są częścią tej samej grupy zabezpieczeń i włącz ruch przychodzący dla Memcached.

Aby włączyć ruch przychodzący dla Memcached:

  1. Otwórz konsolę zarządzania EC2
  2. Wejść Grupy bezpieczeństwa pod BEZPIECZEŃSTWO SIECI
  3. Wybierz grupę zabezpieczeń, której używasz dla swojego serwera i instancji Memcached.
  4. Otworzyć Przychodzące kartę i dodaj a Niestandardowa reguła TPC do włączania ruchu przychodzącego z identyfikatora grupy i portu 11211