/ / Rails 3.1 - Devise wstawia adres w wierszu wiadomości e-mail z potwierdzeniem - ruby-on-rails-3.1, devise

Rails 3.1 - Wymyślanie adresu w temacie maila potwierdzającego - ruby-on-rails-3.1, devise

Używam szyn 3.1 z Devise. Gdy wiadomość e-mail z potwierdzeniem konta zostanie wysłana, otrzymasz ją z następującym wierszem tematu:

Subject:    [["test13@test.com"]]MySite Account Confirmation Instructions

Zmodyfikowałem odpowiedni wpis w config / locals / devise.en.yml w ten sposób:

mailer:
confirmation_instructions:
subject: "MySite Account Confirmation Instructions"

Nie chcę testu „[[”] test13 @.com "]] w wierszu tematu wiadomości e-mail Jak mogę zdobyć Devise, aby go tam nie umieścić? BTW Naprawdę nie chcę tworzyć niestandardowej korespondencji, która zastępuje pocztę pocztową Devises ... Duże dodatkowe punkty bonusowe za odpowiedź, która unika niczego z niestandardowymi wysyłkami, ale jeśli to jedyny sposób, muszę to wiedzieć ...

Odpowiedzi:

1 dla odpowiedzi № 1

Domyślam się, że [["test13@test.com"]] powinien pojawić się tylko w trybie programowania, ponieważ jest to format DevelopmentMailInterceptor ActionMailera (patrz uwagi w RailsCast 206)

Adres e-mail między nawiasami wskazuje adres, na który wiadomość e-mail zostałaby wysłana podczas produkcji. Zamiast tego wysyła go do ciebie w wiadomości e-mail określonej w twoim DevelopmentMailInterceptor.


0 dla odpowiedzi nr 2

Temat wiadomości jest generowany w Devise::Mailers::Helpers.headers_for (kod źródłowy tutaj), więc najprostszym sposobem byłoby łatanie małpy tą metodą.


0 dla odpowiedzi № 3

To było dziwne ... Musiałem ponownie uruchomić komputer Mac, po czym problem zniknął.