/ / Przepływ pracy nie działa, gdy element jest dodawany przez TimerJob na liście programu SharePoint 2010 - sharepoint-2010, workflow, sharepoint-designer, sharepoint-workflow

Przepływ pracy nie działa, gdy element został dodany przez TimerJob na liście programu SharePoint 2010 - sharepoint-2010, przepływ pracy, projektant sharepoint, sharepoint-workflow

Cześć,

Utworzyłem zadanie licznika czasu, które doda elementdo listy co 10 minuty. Skonfigurowałem również przepływ pracy, aby jak najszybciej wysłać jeden e-mail element został dodany. Ten przepływ pracy działa poprawnie, jeśli dodam wpis ręcznie. Jeśli pozycja zostanie dodana przez TimerJob, przepływ pracy nie działa. Czy ktoś może mnie poprowadzić?

Kod tego samego to:

  SPWorkflowAssociation wrkFl = timerJobList.WorkflowAssociations[new Guid("366024bf-1605-43a0-b7dd-03a54623ee79")];
site.WorkflowManager.StartWorkflow(newItem, wrkFl, wrkFl.AssociationData, true);
newItem.Update();

Pozdrawiam, Vikrant

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1

Tworzenie elementu według zadania czasomierza nie uruchamia przepływu pracy. Musisz uruchomić go ręcznie za pomocą

WorkflowManager.StartWorkflow

Więcej info