/ / Najlepsze Webhosting dla ASP.NET MVC1 lub MVC2 i SQL Server 2008 z obsługą FILESTREAM - sql-server-2008, filestream, web-hosting

Najlepsze Webhosting dla ASP.NET MVC1 lub MVC2 i SQL Server 2008 z obsługą FILESTREAM - sql-server-2008, filestream, web-hosting

Szukam najlepszego hosta do hostowania mojej aplikacji opracowanej za pomocą następujących technologii.

  1. ASP.NET MVC1
  2. SQL Server 2008 z FILESTREAM wsparcie

Najpierw próbowałam hostować na DiscountASP.net. Po utworzeniu konta zdałem sobie sprawę, że nie obsługują FILESTREAM w SQL Server 2008. Sprawdziłem z Godaddy także. Nie wydają się wspierać SQL Server 2008.

Doceniam, jeśli możesz wskazać mi dobrych gospodarzy internetowych dla moich wymagań.

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1

Wiem, że to stare pytanie, ale miałem to samo pytanie, więc tutaj jest odpowiedź.

GoDaddy Pro może obsługiwać FILESTREAM poprzez wirtualny serwer dedykowany. Uruchomiono maszynę wirtualną z systemem Windows Server 2008. Następnie instaluje się serwer SQL obsługujący FILESTREAM (2008R2, 2012, 2014).

Tak więc, przypuszczam, że każda usługa, która może zapewnić dedykowaną maszynę wirtualną, może ostatecznie dać ci usługę FILESTREAM, której potrzebujesz.

Zweryfikowałem, że następujące hostowane usługi nie obsługują FILESTREAM:

  • Amazon AWS nie obsługuje FILESTREAM
  • Winhost nie obsługuje FILESTREAM

http://www.webhostingbus.com/enabling-filestream-option-on-the-sql-server-database/