/ / Czy szablon MVC 4.5 można zainstalować w Visual Studio 2010? - visual-studio-2010, asp.net-mvc-4, visual-studio-2012, entity-framework-5

Czy szablon MVC 4.5 może zostać zainstalowany w Visual Studio 2010? - visual-studio-2010, asp.net-mvc-4, visual-studio-2012, entity-framework-5

Wszystkie dema i dokumentacja, które widziałem onlineo Entity Framework 5 używa Visual Studio 2012. Czy istnieje sposób na wykorzystanie Entity Framework 5 z Visual Studio 2010? Jeśli tak, czy muszę używać MVC4.5, czy mogę nadal używać szablonu projektu MVC4?

Odpowiedzi:

1 dla odpowiedzi № 1

Od EF Blog

Zgodność

Ta wersja pakietu NuGet jest w pełni kompatybilna z Visual Studio 2010 i Visual Studio 2012 i mogą być używane dla aplikacji targetowanie .NET 4.0 i 4.5.

Niektóre funkcje są dostępne tylko podczas pisania aplikacji, która targetowanie .NET 4.5. Obejmuje to obsługę enum, typy danych przestrzennych, funkcje o wartościach tabelarycznych i ulepszenia wydajności.

Udało mi się dodać EF5 do projektu MVC4 poprzez NuGet. Z pewnością możesz z niego korzystać MVC 4, po prostu nie dostaniesz wszystkich nowych funkcji, chyba że jesteś na VS2012.