/ / Dlaczego nie można przeprowadzić autouzupełniania w projekcie Visual Studio 2010 Native C ++? - visual-studio-2010, autouzupełnianie, intellisense

Dlaczego nie można przeprowadzić autouzupełniania w projekcie Visual Studio 2010 Native C ++? - visual-studio-2010, autouzupełnianie, intellisense

Używam Visual Studio 2010 Professional inatywny (nie CLR) projekt C ++. Nie mogę uruchomić funkcji automatycznego uzupełniania elementów, listy parametrów automatycznych ani żadnej innej funkcji związanej z intellisense. Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem cały produkt, co nie jest małym zadaniem, ale nadal nie działa. Uważam, że wszystkie ustawienia są domyślne, z wyjątkiem pewnych zmian w kolorach edytora.

Czy ktokolwiek ma jakąś wskazówkę, w jaki sposób mogę uzyskać autouzupełnianie działające tak, jak w Visual Studio 2008?

EDYTOWAĆ: Stworzyłem natywną aplikację konsolową C ++ i na razie działa intellesense. Kto wie, kiedy to się skończy i dlaczego? Mój oryginalny projekt nadal ma problem. Czy rozmiar programu problemowego? Liczba linii kodu? Liczba plików w projekcie? W tym nagłówki ATL? Orientacja księżyca?

Odpowiedzi:

1 dla odpowiedzi № 1

Chociaż niekoniecznie jest to najlepszy sposób, aby to naprawić, ale spróbuj zainstalować rozszerzenie Visual Studio, takie jak asystent wizualny, który poprawia podświetlanie składni. To może tylko pomóc


-1 dla odpowiedzi № 2

Zrzucili tę funkcję z powodu braku czasu. Skarżyć się tutaj.