/ / Praca z Microsoft Moles w Visual Studio 2012 - visual-studio-2012, krety, pex-and-moles

Praca z Microsoft Moles w Visual Studio 2012 - visual-studio-2012, krety, pex-and-moles

Mam rozwiązanie Visual Studio 2010 (.Net3.5), który używał Microsoft Moles do testowania, otworzyłem go w Visual Studio 2012 i udało mi się go zbudować, jednak nie mogę uruchomić testów z Visual Studio. Powodem tego jest to, że adapter hosta Moles nie jest zarejestrowany w vs2012. Więc wszystkie metody testowania z [HostType ("Moles")] nie działają z następującym wyjątkiem:

Wiadomość: UTA034: CreateSite_MockProperties_Passes ma nieprawidłowy atrybut HostType. Prawidłowy, zarejestrowany typ hosta musi być określony.

Czy ktoś ma pojęcia, jak zarejestrować adapter hosta w Visual Studio 2012?

Odpowiedzi:

1 dla odpowiedzi № 1

Wygląda bardziej optymistycznie dla fanów frameworka Moles. Jak wiemy, jego następca "Fakes and Stubs" był dostępny tylko w SKU VS2012 Ultimate.

Jednak Microsoft ogłosił, że od wersji VS2012 Update 2, użytkownicy SKU Premium będą mogli używać fałszywych i skrótów. Jestem z tego zadowolony!

http://blogs.msdn.com/b/bharry/archive/2013/01/30/announcing-visual-studio-2012-update-2-vs2012-2.aspx


0 dla odpowiedzi nr 2

Musimy wymyślić, jak zainstalować ten adapter hosta w Visual Studio 2012!