/ / Członkowie zespołu nie pokazują w VS2013 - visual-studio-2013, tfs-power-tools

Członkowie zespołu nie pokazują się w VS2013 - visual-studio-2013, tfs-power-tools

Próbuję przejść do Visual Studio 2013 z 2010 roku.

Jedną z funkcji, której używam w VS2010, są członkowie zespołulistę w panelu Eksploratora zespołu. Ta funkcja nie jest zawarta w Visual Studio, ale jest zawarta w narzędziach Team Foundation Server 2010 Power Tools, które zainstalowałem.

Teraz mam zainstalowany VS2013, a także narzędzia Team Foundation Server 2013 Power Tools, ale nie widzę listy członków zespołu w dowolnym miejscu w VS2013.

Jak mogę wyświetlić listę członków zespołu w VS2013?

Oto, jak wygląda mój panel Eksploratora zespołu w VS 2013 i VS 2010: Team explorer 2013 vs 2010

Odpowiedzi:

3 dla odpowiedzi № 1

Jeśli ktoś nadal przychodzi na to pytanie, problem prawdopodobnie polega na tym, że twoja wersja TFS to rok 2010.


3 dla odpowiedzi № 2

Oczywiście ta funkcjonalność powinien być domyślnym, ale niestety nie jest.

Na szczęście możesz go dodać za pomocą Narzędzia Microsoft Visual Studio Team Foundation Server 2013 bezpłatny dodatek.


1 dla odpowiedzi nr 3

Sprawdź, czy jesteś jednym z członków zespołu w tym konkretnym projekcie, opcje zabezpieczeń nie wystarczą.


0 dla odpowiedzi nr 4

Jeśli ktoś nadal szuka odpowiedzi na to pytanie: Aby członkowie zespołu mogli się wyświetlać w 2013 r., Musisz mieć członków w zespole internetowym (który jest oddzielny od normalnych ustawień zabezpieczeń kontroli źródła). Dodajemy naszych współtwórców projektu do naszego zespołu internetowego, aby zapewnić im dostęp do funkcji członków zespołu.