/ / Czy mogę zmienić wersję rozszerzenia NuGet w Visual Studio 2015? - visual-studio-2015, nuget, teamcity

Czy mogę odinstalować rozszerzenie NuGet zainstalowane w Visual Studio 2015? - visual-studio-2015, nuget, teamcity

Czy możliwe jest obniżenie wersji rozszerzenia NuGet w Visual Studio z najnowszej wersji 3.4.4.1321 do wersji pre-3.4?

W "Rozszerzeniach i aktualizacjach" w Visual Studio, mogę tylko zdecydować się na odinstalowanie rozszerzenia NuGet, a jeśli nie mam go już zainstalowanego, jedyną opcją jest zainstalowanie najnowszej wersji.

Aktualnie zainstalowana wersja rozszerzenia NuGet z Visual Studio 2015 nie jest zgodna z wewnętrznym kanałem NuGet, z którego korzystam.

W szczególności NuGet 3.4 zawiera normalizację numeru wersji, która traktuje wersję 1.0.0.0 jako ten sam numer wersji co 1.0.0. Niestety, feed NuGet w TeamCity nie ma, co oznacza, że ​​niemożliwe jest zainstalowanie pakietów NuGet z numerem wersji kończącym się na .0.

TeamCity informuje Visual Studio, że wersjaliczba to 1.0.0.0. Visual Studio następnie normalizuje to do 1.0.0 i próbuje pobrać pakiet wersji 1.0.0 z kanału TeamCity nuget, ale TeamCity odpowiada, że ​​ta wersja pakietu nie istnieje.

Odpowiedzi:

2 dla odpowiedzi № 1

Możesz uzyskać starsze wersje rozszerzenia pakietu NuGet dla Visual Studio z Strona dystrybucji NuGet.

Znacznie starsze rozszerzenia pakietów NuGet dla Visual Studio 2013 są dostępne od CodePlex.