/ / Pakiet szablonów ASP.NET - nie twórz projektu - visual-studio-2015, core.net-core, .net-core

Pakiet szablonów ASP.NET - nie twórz projektu - visual-studio-2015, asp.net-core, .net-core

Próbuję użyć Steve'a Sanderona „Szablon ASP.NET Core + Angular 2 dla Visual Studio”

Zasadniczo używa .net core i kilku innych rzeczy do skonfigurowania projektu Visual Studio dla rozwoju Angular2.

Gdy próbuję utworzyć nowy projekt za pomocą szablonu „”, pojawia się błąd

The imported project "c:program files(x86)msbuildmicrosoftvisualstudiov14.0dotnetmicrostoft.dotnet.props" was not found. Confirm that the path in the <Import> declarration is correct and that the file exists on disk. C:users****onedrivedocumentsvisual studio 2015projectsangular2applicationangular2applicationangular2Application.xproj"

Musiałem wpisać to ręcznie, sprawdziłem, ale nie mogę obiecać, że nie ma literówki ... ale masz pomysł.

jeśli podążasz pierwszą ścieżką, nie ma ... folderu v14.0dotnet

druga ścieżka to miejsce, w którym VS chce umieścić projekty, ścieżka istnieje do ... wizualnego studia 2015 projektów ale nie utworzy folderu projektu. Jeśli poproszę VS o utworzenie folderu rozwiązania, to go stworzy.

Zainstalowałem następujące

vs 2015 aktualizacja 3

.net core 1.1 -Uruchomiłem skrypt inicjalizacyjny znajdujący się tutaj

TypeScript 2.03

Węzeł v6.10.1

Z jakiegoś powodu niektóre foldery nie zostały zainstalowane. Mam nadzieję, że ktoś się na to natknął lub ma jakieś pomysły ...

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1

Ostatecznie nie mogłem tego zrobić.

Zainstalowałem edycję społeczności vs2017

Następnie zastosowałem ten artykuł, aby zainstalować szablony

Zauważ, że musisz zamknąć wszystkie wystąpienia VS, aby działało poprawnie. Zainstalowałem je raz i nie uzyskałem poprawnych wyników. Zamknąłem wszystko, spróbowałem ponownie i działało jak mistrz.