/ / VS2013 Emulator Windows Phone 8 nie może połączyć się z Internetem - Windows-phone-8, emulacja, visual-studio-2013, hyper-v

VS2013 Windows Phone 8 Emulator nie może połączyć się z Internetem - Windows-phone-8, emulacja, visual-studio-2013, hyper-v

Korzystam z prostego ootb nowego systemu Windows Phone 8.Aplikacja 0 w emulatorze dla Visual Studio 2013. Używam Surface Pro, 1. generacji, rdzeń i5, 4 GB RAM. Hyper V jest zainstalowany, bez żadnych innych systemów wirtualizacji (takich jak VirtualBox). Łączenie przez sieć bezprzewodową.

Kiedy uruchamiam emulator i pojawia się monit „Czy chcesz skonfigurować emulator, aby łączył się z Internetem?”, Jeśli wybiorę „Tak”, pojawi się następujący komunikat o błędzie:

The Windows Phone Emulator wasn"t able to create the external network switches:
Something happened while creating a switch:
Failed while creating virtual Ethernet switch.
Ethernet port "{...}" - bind failed: {Out of Paper} The printer is out of paper. (0x8000000E).

Próbowałem uruchomić sugerowane rozwiązania tutaj i tutaj, ale bezskutecznie.

Jakieś dalsze pomysły na to, co można zrobić?

Odpowiedzi:

1 dla odpowiedzi № 1

Czy w funkcji hyper-v jest wirtualny przełącznik o nazwie „Windows Phone Emulator Internal Switch "? To nie zostało stworzone dla mnie, gdy natknąłem się na twoją sytuację. Jeśli ręcznie utworzysz nowy z tą dokładną nazwą i ustawisz na wewnętrzny, powinien działać. Znalazłem rozwiązanie na blowprowadź tutaj opis linkusol.