/ / Възможно ли е да добавите разширения на Native Extensions към проекти на Library Actions? - actionscript-3, air, flash-builder, air-native-extension

Възможно ли е да се добавят разширенията на Native Extensions към проектите на ActionScript Library? - actionscript-3, air, flash-builder, air-native-extension

Имам едно Библиотека ActionScript проект, който се споделя между един ActionScript и а ActionScript Mobile проект. Тя работи добре, за да споделя всичко, от което се нуждая в двата проекта, но сега бих искал да споделя Adobe Native Extension между двата проекта.

Има раздел "Native Extensions" за да ги добавите в екрана [Писане на действие на ActionScript] в двете КАТО и AS Mobile проекти, но не и Библиотека ActionScript проект.

Опитах се да добави ANE чрез диалоговия прозорец "Добавяне на SWC" на екрана [Build Path] в проекта Library (има филтър за * .ane в браузъра за файлове), но проектът не успя да се изпълни с VerifyError: Error #1014: Class myANE could not be found.

Някой знае ли, ако е възможно да добавите ANEs Библиотека ActionScript проекти или могат само да бъдат добавени директно към тях ActionScript или ActionScript Mobile проекти?

Много благодаря предварително за съвет.

Отговори:

2 за отговор № 1

Не в Flash Builder, не. Можете да го направите в IntelliJ (аз съм в средата на опитва да направи превключвате в момента и това е фантастична функция досега). Ако вашият ANE е с отворен код, тъй като има няколко, вероятно е SWC, използван от dev да компилира ANE, да е включен в изходния код или да генерирате себе си. SWC е единствената част от ANE, необходима за съставянето на всякакъв вид AIR приложение или библиотека. Ще имате грешки по време на изпълнение, ако не включите ANE в приложението, но това е дадено независимо.

Така че, ако имате SWC или може да компилирате едно, добавете това като външна библиотека за вашия проект.