/ / Je možné pridať natívne rozšírenia do projektov knižnice Actionscript? - actionscript-3, air, flash-builder, air-native-extension

Je možné na projekty knižnice Actionscript pridať natívne rozšírenia? - actionscript-3, air, flash-builder, air-native-extension

Mám Knižnica ActionScript projekt, ktorý je zdieľaný medzi ActionScript a an ActionScript Mobile Projekt. Funguje to pekne za to, že zdieľam všetko čo potrebujem v oboch projektoch, ale teraz by som rád zdieľal Adobe Natívne rozšírenie medzi týmito dvoma projektmi.

Na karte [Native Extensions] je na karte [ActionScript Build Path] v oboch AS a AS Mobile projekty, ale nie Knižnica ActionScript Projekt.

Pokúsil som sa o pridanie ANE cez dialógové okno "Pridať SWC" na obrazovke [Build Path] v projekte Library (existuje filter pre * .ane v prehliadači súborov), ale projekt sa potom nepodaril spustiť s VerifyError: Error #1014: Class myANE could not be found.

Vie niekto, či je možné pridať ANE Knižnica ActionScript projektov, alebo sa môžu pridať iba priamo ActionScript alebo ActionScript Mobile projekty?

Ďakujeme vopred za radu.

odpovede:

2 pre odpoveď č. 1

Nie v nástroji Flash Builder, nie. Môžete to urobiť v IntelliJ (Som uprostred snažia sa prepnúť práve teraz, a to bol fantastický rys doteraz). Ak je vaša ANE open source, keďže je dosť málo, je pravdepodobné, že SWC, ktorý používa dev na zostavenie ANE, je zahrnutý v zdrojovom kóde, alebo môžete generovať sami. SWC je jedinou časťou ANE, ktorá je potrebná na zostavovanie akejkoľvek aplikácie AIR alebo knižnice. Budete mať chyby počas spustenia, ak nezahríte ANE do aplikácie, ale to je daná bez ohľadu na to.

Ak máte SWC alebo ho môžete kompilovať, pridajte ho ako externú knižnicu do projektu.