/ / Изтегляне на всички папки и тяхното съдържание (файлове) от уебсайт и качване на друг сайт? - c # -4.0, уеб сайт, изтегляне, папки

Изтегляне на всички папки и тяхното съдържание (файлове) от уебсайт и качване на друг сайт? - c # -4.0, уеб сайт, изтегляне, папки

Работя по проблем, в който трябва да вляза(чрез формуляр в уеб страницата), който има много папки, показвани на страницата и тези папки съдържат много файлове под тях.До разбирам правилно, че тези папки не са същите като папките, които се намират на нашия компютър, който има физическо местоположение ? Тези папки в уеб сайта са само връзка, която отваря списък с файлове при кликване.

Така че, аз се боря да напиша код, който можеда влезете в сайта и да изтеглите всички папки и съдържанието (файловете) и да го подредите по същия начин на компютъра в същата йерархия, в която е подредена в уеб сайта. Мисля да използвам httpwebrequest за влизане в сайта, но нямам представа как да изтегля папките и съдържанието в същата форма, както в уебсайта.

може ли някой да ми помогне да се разработи код? Използвам C # като моя език с .net 4.0

Отговори:

0 за отговор № 1

Преди да помислите за преоткриване на колелото, защоне питайте вашия хостинг доставчик за FTP достъп до сайта. Ако имате това, тогава проблемът е решен ... използвайте един от многобройните ftp клиенти, за да изтеглите цялото съдържание на сайта с едно кликване.

Късмет