/ / Pobieranie wszystkich folderów i ich zawartości (plików) ze strony internetowej i przesyłanie do innej witryny? - c # -4.0, strona internetowa, pobieranie, foldery

Pobieranie wszystkich folderów i ich zawartości (plików) ze strony internetowej i przesłanie do innej witryny? - c # -4.0, strona internetowa, pobieranie, foldery

Pracuję nad problemem, w którym muszę się zalogowaćdo strony internetowej (poprzez formularz na stronie), która ma wiele folderów wyświetlanych na stronie, a te foldery zawierają wiele plików pod nimi. Rozumiem poprawnie, że te foldery nie są takie same jak foldery na naszym komputerze, które mają fizyczną lokalizację ? Te foldery na stronie to tylko link otwierający listę plików po kliknięciu.

Tak więc staram się napisać kod, który możezaloguj się na stronę i pobierz wszystkie foldery oraz zawartość (pliki) i ułóż je w taki sam sposób na komputerze w tej samej hierarchii, w jakiej zostało ustawione na stronie internetowej. Myślę o używaniu httpwebrequest do logowania na stronie, ale nie mam pojęcia, jak pobrać foldery i zawartość w tej samej formie, co na stronie.

Czy ktoś może mi pomóc w opracowaniu kodu? Używam C # jako mojego języka z .net 4.0

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1

Zanim zastanowimy się nad ponownym odkryciem koła, dlaczego?nie pytaj swojego dostawcy hostingu o dostęp ftp do strony. Jeśli masz, to problem rozwiązany ... skorzystaj z jednego z licznych klientów ftp, aby pobrać całą treść witryny za pomocą jednego kliknięcia.

Powodzenia