/ / python пакет съответства на nuitka не успее с сегментиране повреда - python-2.7, segmentation-fault, nuitka

пакет python съвместим с nuitka не успее с сегментиране повреда - python-2.7, segmentation-fault, nuitka

Разработвам вградено устройство, контролирано от aскрипт python2.7. И аз трябва да компилирам източника и за сигурността (не искам потребителите на устройства да се забъркат с моите източници) и производителността (аз работя върху BeagleBone Black, ARM microPC, и това е доста кратко на процесора / RAM) ,

Аз използвам Nuitka python компилатор за това.Аз опитах съставяне на отделни модули на моята кандидатура и тя работи добре, мога да прозрачно замествам случайни .py с него се събират .so аналогов и всичко е наред.

И все пак, ако се опитам да събера цялото приложение в твърди blob - тя не работи. Значение, че Nuitka съставя цялото приложение без проблем, но когато се опитам да изпълнява резултата двоичен - аз се Segmentation fault и това е. Няма сигнал за изход, няма улики за това, което е погрешно.

Така че, всяка идея какво не е наред с това нещо и защо не работи? Или поне как мога да го отстраня и да разбера защо се случва това?

Отговори:

0 за отговор № 1

Опитахте ли да разгледате основния файл? Това трябва да ви даде представа къде се случва повредата на сегментацията.