/ / Jak zdefiniować inny zwiastun dla drugiego motywu? - drupal-7, widoki, drupal-motywy, zwiastuny, display-suite

Jak zdefiniować inny zwiastun dla drugiego motywu? - drupal-7, widoki, motywy drupalowe, zwiastuny, display-suite

Mam dwa tematy: regularny (pierwszy) i mobilny (drugi). Temat mobilny powiązany z subdomeny m.mysite.com.

Nie mogę wyświetlać zwiastuna mobilnego węzła w motywie mobilnym.

Stworzyłem ten zwiastun dla motywu mobilnegoDisplay Suite. Następnie muszę pokazać tę na stronie tagów taksonomii motywów mobilnych. Ale nie mogę zdefiniować tematu w DS. Kiedy używam [taxonomy-term.tpl] w motywie mobilnym, aby zdefiniować mobilny zwiastun, ale vars nie działa: zmiana $ view_mode nie daje wyniku (wpisz nazwę komputera na mobilnej zwiastunu), Tablica treści $ jest pusta. Próbowałem użyć widoków, ale w wyświetlaczach nie ma opcji do zdefiniowania motywu.

Co mogę zrobić? Thnx

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1

Problem rozwiązuje się przez: 1. Utworzono szablon DS dla domyślnego zwiastuna w drugim motywie: ds-2col - node-article-teaser.tpl.php 2. Umieść w nim kod, aby zdefiniować mój nowy node_teaser_mobile, aby pokazać: print render (node_view (węzeł $, $ view_mode = "node_teaser_mobile", $ langcode = NULL));