/ / CRM 2011 nie przekazuje wartości do słowa dla korespondencji seryjnej - dynamic-crm-2011, mailmerge

CRM 2011 nie przekazuje wartości do słowa w korespondencji seryjnej - dynamic-crm-2011, mailmerge

Próbuję uzyskać korespondencję seryjną współpracującą z Dynamics CRM 2011, ale kiedy otwiera się słowo, ekran nie wydaje się przekazywać żadnego z danych.

Dzieje się tak, gdy używa się elementu kontaktu i podczas próby użycia imienia i nazwiska jako prostego przykładu.

Załączam zrzut ekranu mapowań bez wyświetlania żadnych danych.

Jakieś pomysły na to, co może to spowodować?

Uwaga: problem pojawił się około 8 miesięcy temu, ale zmieniliśmy rozwiązanie z zarządzania na niezarządzane i wydawało się, że zaczęło działać, od tego czasu przestało działać.

wprowadź opis obrazu tutaj

Odpowiedzi:

1 dla odpowiedzi № 1

OK, to był prosty błąd w moim imieniu. Nie używałem korespondencji seryjnej z CRM przedtem i dlatego nie byłem świadomy pola Wyślij wiadomość marketingową, które nie było ustawione dla wszystkich naszych kontaktów, co oznacza, że ​​wiem, że ktoś był na liście.

W rzeczywistości wartości były przekazywane przez cały czas, ale korespondencja seryjna wyklucza osoby, które nie mają opcji marketingowej ustawionej na true.