/ / Wdrażanie redis na Heroku podczas ręcznego wstępnego kompilowania zasobów - ruby-on-rails-3, heroku, redis, asset-pipeline

Wdrażanie redis na Heroku podczas ręcznego wstępnego kompilowania zasobów - ruby-on-rails-3, heroku, redis, asset-pipeline

Postępuję zgodnie z instrukcjami tutaj: https://devcenter.heroku.com/articles/redistogo wdrożyć redis na Heroku. Jednakże mam pewne problemy podczas ręcznego wstępnego kompilowania moich zasobów na localhost przy użyciu:

RAILS_ENV=production bundle exec rake assets:precompile

przed wypchnięciem go do Heroku. Zmienna konfiguracyjna ENV ["REDISTOGO_URL"] nie jest ustawiana, gdy robię prekompilację trybu produkcyjnego na localhost, więc pojawia się błąd URI, gdy wywoływana jest funkcja URI.parse.

Jak obejść ten błąd? Nie chcę zakodować kodu URI w pliku production.rb, ponieważ Heroku ustawia to przy uruchamianiu serwera redis. Jestem zupełnie nowy w tym całym procesie przesyłania zasobów / instalacji, więc każda wskazówka byłaby doceniana.

Odpowiedzi:

-1 dla odpowiedzi nr 1

W aplikacji.rb ustawię następujące elementy, aby zapobiec inicjalizacji przed uruchomieniem Redis:

config.assets.initialize_on_precompile = false