/ / Return Wartość całkowita z SSIS Wykonaj zadanie SQL - sql-server-2005, ssis, parametr-passing

Zwraca wartość całkowitą z SSIS Wykonaj zadanie SQL - sql-server-2005, ssis, parametr-passing

Korzystam z SQL Server 2005 Business Intelligence Studio i walczę z zwracaniem wartości całkowitych z bardzo prostego zadania SQL wykonywania. Dla bardzo prostego testu napisałem instrukcję SQL:

Select 35 As "TotalRecords"

Następnie określiłem ResultSet jako

ResultName = TotalRecords and
VariableName = User::TotalRecords

Kiedy wykonuję to, instrukcja jest wykonywana, ale zmienna nie ma zaktualizowanej wartości, ale ma ona wartość domyślną, którą określiłem podczas definicji zmiennej.

Zwrot zmiennej daty działa, ale zmienna całkowita nie działa. Typ User::TotalRecords określony jest Int32 w zasięgu pakietu.

Dzięki za wszelkie wskazówki

Odpowiedzi:

11 dla odpowiedzi nr 1

Wartość Nazwa wyniku jest niepoprawna. Spróbuj użyć podejścia porządkowego (opartego na pozycji).

Podstawowa konfiguracja zadania OLE lub ADO.NET Execute SQL

wprowadź opis obrazu tutaj

Tutaj podałem porządek 0 dla kolumny zerowej w moim zestawie wyników.

wprowadź opis obrazu tutaj

Tutaj możesz zobaczyć oryginalne zmienne i ich wartości (-1, -2) oraz ich wartości czasu wykonywania równe 35 dla obu.

wprowadź opis obrazu tutaj


0 dla odpowiedzi nr 2

Gdy pakiet zakończy wszystkie zmienne, powróci do stanu domyślnego. Jeśli używasz punktu przerwania lub msgbox, zobaczysz, że podczas wykonywania twoja zmienna ma wartość.