/ / Czy muszę zainstalować Windows Embedded CE 6.0 przed instalacją R3? - visual-studio-2005, windows-ce

Czy muszę zainstalować Windows Embedded CE 6.0 przed instalacją R3? - visual-studio-2005, windows-ce

Potrzebuję zainstalować narzędzia programistyczne Windows Embedded CE w moim systemie. W tej chwili używam Windows XP SP2.

Mam instalatory dla Windows Embedded CE 6.0 i Windows Embedded CE 6.0 R3 i R2.

Nie wiem, które elementy muszę zainstalować i w jakiej kolejności muszę je zainstalować.

Jak mogę go pomyślnie zainstalować? Czy jest on również obsługiwany w systemie Windows 7?

Odpowiedzi:

3 dla odpowiedzi № 1

Ilekroć stawiasz takie pytanie, musisz zacząć czytanie szczegóły pobierania to MS zapewnia</a>:

  • Obsługiwane systemy operacyjne: Windows CE Windows Vista, Windows 2000 Service Pack 4, Windows XP z dodatkiem Service Pack 3

...

  • Wymagane oprogramowanie:

    • Windows Embedded CE 6.0
    • Visual Studio 2005 (z wyjątkiem Express)
    • Visual Studio 2005 z dodatkiem Service Pack 1
    • Aktualizacja programu Visual Studio 2005 Service Pack 1 dla systemu Windows Vista (jeśli dotyczy)
    • Windows Embedded CE 6.0 SP1 (wymagany, jeśli zainstalowano narzędzia PB 6.0)
    • Windows Embedded CE 6.0 R2

Więc jest twoja odpowiedź: Musisz zainstalować CE 6.0, następnie CE 6.0 R2, a na końcu CE 6.0 R3. A Windows 7 to nie obsługiwane ... Ale Vista jest, więc ty moc być w stanie uciec i tak; jeśli nie, możesz spróbować Wirtualna maszyna wirtualna dostępne dla wersji Windows 7 Professional.