/ / Drupal 7 Tłumaczenie taksonomii ok, ale niewidoczne w polu administracyjnym - drupal-7, tłumaczenie, drupal-taksonomia

Drupal 7 Tłumaczenie taksonomii ok, ale niewidoczne w polu administracyjnym - drupal-7, tłumaczenie, drupal-taksonomia

Po prostu nowość w Drupalu, mam problem z nowymi terminami taksonomicznymi, a zwłaszcza z ich tłumaczeniem.

Próbuję znaleźć wyjaśnienie w przepełnieniu stosu, ale nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

Tak więc, mam już istniejącą witrynę z określonymi terminami (taxo). Te terminy są już używane w niektórych treściach z konkretnym polem (listą terminów) dla tego node_type (entity).

Kiedy edytuję / tworzę treść, widzę mój nowywarunki, ale tylko dla domyślnego języka. Kiedy więc chcę przetłumaczyć moje treści, nie widzę przetłumaczonych nowych haseł i dlatego nie mogę używać moich nowych warunków dla innych języków.

Próbuję :

  • Przetłumacz termin za pomocą przycisku tłumaczenia
  • Przetłumacz termin za pomocą interfejsu translate
  • Odśwież ciąg, aktualizuj, ...
  • opróżnij pamięć podręczną

Przepraszam za mój angielski, mam nadzieję, że jestem jasny z moimi wyjaśnieniami.

Jeśli ktoś mógłby mi pomóc, naprawdę to doceniam.

Dziękuję Ci.


Rozwiązaniem dla mnie było:

/ admin / config / regional / i18n / select Usuwam zaznaczenie opcji "Wybierz terminy według języka" i wydaje się, że działa!

Moje słownictwo było w "Localise".

Mam nadzieję, że to pomoże!

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1

W jaki sposób skonfigurowano wybór języka? Sprawdź te ustawienia:

  /admin/config/regional/i18n/select
/admin/config/regional/language/configure

Powinno działać. Właśnie próbowałem.