/ / SSIS "Zadanie skryptu" Nie można debugować (VS2008) - visual-studio-2008, ssis

SSIS "Zadanie skryptu" Nie można debugować (VS2008) - visual-studio-2008, ssis

Udało mi się zdebugować zadanie SSIS Script, ale potemcoś się stało z moim komputerem, który nie pozwala mi tego dłużej robić. Mam nadzieję, że ktoś na tym forum może mi pomóc, ponieważ jestem gotowy wysłać go do pomocy technicznej, aby wyczyścić go.

Problem: Nie można już debugować SSIS "Zadania skryptowe"

Zauważ: Wydaje się.Biblioteki sieciowej nie można odwoływać się do skryptu. Kiedy edytuję skrypt dla zadania, kliknij pokaż wszystkie pliki, rozwiń folder odniesień ... istnieje wykrzyknik dla wszystkich odniesień. Następnie, gdy przejdę do właściwości projektu dla skryptu i wybiorę referencje, a ścieżka do wszystkich odniesień mówi "System nie może znaleźć określonego odniesienia". Następnie, gdy klikam na Ścieżki Referencyjne, nie ma żadnych ustawień ... Dodaję te, których potrzebuję, zapisz, zamknij i otwórz kopię zapasową ... ścieżki referencyjne ponownie znikną.

Czego próbowałem (w dowolnej kolejności):

1) Usuń, a następnie zainstaluj ponownie wszystkie .Net Frameworks

2) Usuń, a następnie ponownie zainstaluj Sql Server Developer Edition

3) devenv / resetsettings

4) devenv / installvstemplates

Jakieś inne myśli? Z góry dziękuję!

Odpowiedzi:

2 dla odpowiedzi № 1

Czy używasz maszyny 64-bitowej? Jeśli tak, składnik skryptu debugowania nie będzie działał, chyba że ustawisz pakiet na 32-bitowy