/ / Nie można zainstalować programu Visual Studio 2010 - visual-studio-2010, instalacja nie powiodła się

Nie można zainstalować programu Visual Studio 2010 - visual-studio-2010, instalacja nie powiodła się

Instalacja MSDN AA MSVS 2010 rzucawyjątek (awarie aplikacji). Obecnie używam VS 2010 Express Edition.Próbowałem tylko montaż obrazu iso, a następnie uruchom Instalatora na dysku wirtualnym.Jak mogę to naprawić? Potrzebuję go tylko do celów edukacyjnych.

Odpowiedzi:

3 dla odpowiedzi № 1

Oto dobry link dla tego rodzaju błędów: Microsoft .NET Framework 4.0 RC i Visual Studio 2010 RC Dostępne teraz - Wsparcie

Cytuję:

Jeśli masz problemy z instalacją .NET 4.0 lub Visual Studio 2010, proszę odwiedź fora wsparcia.

Możesz znaleźć rozwiązania wspólne problemy od razu lub społeczność - w tym pracownicy Microsoft - będą Cieszę się, że mogę Ci pomóc. Jeśli jesteś mając problemy z instalacją, proszę Ściągnij i uruchom log narzędzie do zbierania. Tworzy to Plik vslogs.cab w% TEMP% katalog, który można przesłać i wklej link w dowolnej korespondencji.