/ / Błąd podczas wdrażania aplikacji sieci web ASP.NET MVC 3 Razor do serwera - asp.net-mvc-3, brzytwa

Błąd podczas wdrażania aplikacji sieci web ASP.NET MVC 3 Razor do serwera - asp.net-mvc-3, brzytwa

Właśnie zacząłem używać ASP.NET MVC 3 z silnikiem widoku Razor. Działa świetnie lokalnie, jednak kiedy opublikowałem witrynę na moim serwerze, daje mi to błąd:

Nie znaleziono metody: "System.Web.Razor.GeneratorResults System.Web.Razor.RazorTemplateEngine.GenerateCode (System.IO.TextReader, System.String, System.String, System.String)".

Zainstalowałem ASP.NET MVC 3 na serwerze i działa pod pulą aplikacji .NET 4. Jakieś pomysły?

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1

Domyślam się, że masz wersję podglądu MVC na serwerze. Upewnij się, że zainstalowałeś MVC 3 RTM.


0 dla odpowiedzi nr 2

Po prostu odinstalowanie i ponowne zainstalowanie MVC nie naprawiło tego, potrzebowałem do recyklingu puli aplikacji i zrestartowania aplikacji IIS.

Zgaduję, że jest błąd w aktualizacji z wersji RC na RTM ... Gu jest w tej sprawie więc jestem pewien, że zostanie to naprawione w kolejnej wersji MVC.