/ / Ponownie indeksuj magento za pomocą wiersza poleceń lub Shell - magento-1.9, reindex

Ponownie indeksuj magento za pomocą wiersza poleceń lub Shell - magento-1.9, reindex

Widziałem kilka samouczków dotyczących ponownego indeksowaniaMagento. z wiersza poleceń, powłoki, ssh. Ale nie jestem zbyt dobry z Magento, chcę wyjaśnienia na temat ponownego indeksowania poprzez shell> indexer.php. (Jak wykonać polecenie) Będę ci bardzo wdzięczny, jeśli wytłumaczysz mi ten samouczek.(Ten samouczek) Dzięki.

Odpowiedzi:

0 dla odpowiedzi № 1
Sam tutorial wyjaśnia wszystko,nadal pozwól mi spróbować, jeśli mogę pomóc: -  Indeksowanie działa szybko po uruchomieniu przez powłokę i nie musimy czekać na przeglądarkę. Aby wykonać polecenie najpierw musisz dotrzeć do folderu powłoki, a następnie możesz wykonać wszystkie poniższe sugerowane polecenia.  Musisz po prostu wspomnieć php indexer.php --reindex NameOFIndexer. Przykład: - indeksowanie atrybutów produktu (php indexer.php --reindex catalog_product_attribute)  Nazwa Indexera jest listą, którą musisz zobaczyć w panelu administracyjnym, tutaj: - catalog_product_attribute Atrybuty produktu catalog_product_price Ceny produktów katalog_url Przepisz adresy URL katalogu catalog_product_flat Product Flat Data catalog_category_flat Kategoria Dane płaskie catalog_category_product Kategoria Produkty catalogsearch_fulltext Indeks wyszukiwania w katalogu cataloginventory_stock Stan magazynowy  Aby uzyskać listę wszystkich indeksatorów, możesz napisać co następuje na cmd: - Informacje o php indexer.php  Oprócz powyższej metody możesz powiedzieć Magento, aby ponownie indeksował cały indeks w jednym przejściu, wykonując następujące polecenie: php indexer.php --reindexall