/ / "Uložiť stránku ako šablónu" Chyba pri použití stĺpcov LookupSite - vizuálne-štúdio-2013, sharepoint-2013, obsah-type, sharepoint-zoznam, site-stĺpec

Chyba "Uložiť stránku ako šablónu" Chyba pri používaní stĺpcov LookupSite - visual-studio-2013, sharepoint-2013, obsahového typu, zoznamu podielov, stĺpca stránok

Po dlhom vyhľadávaní na webe som nemohol zistiť, prečo som dnes čelil drôtové správanie so svojím serverom SharePoint.

Vysvetlím,

Mám kolekciu stránok (Blank Site Šablóna), ktorá obsahuje lists content types a site columns.

V mojej webovej aplikácii nemám žiadnu konkrétnu konfiguráciu a v kolekcii stránok nie je žiadna špeciálna konfigurácia.

Keď som sa pokúsil save Site as Template Mám chybu, keď som povedal, že bol problém s a site field (čo bolo miesto colum typu LookUp).

P.s: Mám zoznam založený na type obsahu, ktorý je založený na tomto stĺpci

Keď som to odstránila site column fungovanie vytvárania šablón sa podarilo, čo je typ káblového.

Má už niekto predtým čeliť? Môže niekto reprodukovať tento problém? a ako nájdem riešenie tohto problému, pretože potrebujem tento stĺpec byť typu lookup.

Môže mi niekto pomôcť?

odpovede:

1 pre odpoveď č. 1

Toto je problém s poznaním "Uložiť stránku ako šablónu", táto operácia nie je plná vernosť. Pretože ako ste povedali, môžete to urobiť, ak pridáte Site colum z SharePoint (z UI) a nie od Visual Studio...

Tu môžete zistiť, že s touto otázkou súvisí Visual Studio a Čo sa deje za aktivitou nasadenia ...

Tento problém má mnoho riešení riešenia:

Po prvé, môžete vidieť poradie nasadenia vašich typov obsahu a zoznamov atď .Package súbor (Režim návrhu), tu musíte nájsťprvky v presnom poradí, napríklad rodičovská stránka Column a jej súvisiaci typ obsahu a zoznam (inštancia a definícia) musia prísť pred podriadeným webomColumn (One containing the searchup), aby SharePoint pripravil závislú pole v správnom poradí. Táto akcia je podrobnejšia v tomto pošta

Po druhé, ako v tento odkaz musíte položiť atribút OverWrite v Elements.xml SiteColumn s vyhľadávaním, Elements.xml by mal vyzerať ako niečo ako toto

<Field
ID="{c2f3c9d3-2433-45d5-89a2-4899dc9642f1}"
Name="FieldName"
DisplayName="FieldDisplayName"
Type="Lookup"
List="Lists/YourList"
ShowField="FieldToLookupOn"
Overwrite="TRUE"
Required="FALSE"
Group="Custom Site Columns">
</Field>

A nakoniec, je tu ešte jedna práca, ktorá sa to pokúsi BackUp potom Restore pomocou stránky PowerShell Príkazy.